Wyręcz się sprawdzonym deweloperem

Zakup nowego mieszkania to nie lada przedsięwzięcie, dlatego też nasz ostateczny wybór powinien być dokładnie przemyślany. Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się domy jednorodzinne, ale samodzielna budowa jest bardzo kłopotliwa, więc bardziej opłacalnym rozwiązaniem okazuje się być postawienie na bardziej sprawdzony sposób, czyli skorzystanie z tego, co oferują deweloperzy.

 

Deweloperzy gwarancją niższej ceny oraz wyręczenia w zbędnych formalnościach

 

Koszt budowy domu we Wrocławiu nie ogranicza się jedynie do ceny gruntu. Okazuje się, że im mniejsza działka, tym jej cena za metr kwadratowy rośnie. W celu obniżenia kosztów całkowitych, warto skorzystać z oferty deweloperów, którzy zajmują się kompleksowo budową całych osiedli, dzięki czemu możemy liczyć na znacznie niższe ceny.
Takie rozwiązanie pozwala uzyskać przystępną cenę, a także zaoszczędzić nasz czas na dojazdy na budowę, pilnowanie fachowców, zakup potrzebnych materiałów czy też wydawanie poleceń. Deweloperzy wyręczają nas w kwestii przyłączenia mediów, wykonania niezbędnych projektów czy też uzyskania pozwoleń.

 

Na jakie korzyści możemy liczyć?

 

Jeśli zdecydujemy się na zakup gotowej nieruchomości, to możemy liczyć na ustaloną już cenę, bez obawy o pojawienie się nieprzywdzianych wydatków, które praktycznie zawsze mają miejsce w przypadku samodzielnej budowy domu.
Mamy do wyboru domy wolnostojące, szeregowe, dwupoziomowe, w wersji z garażem czy też z ogródkiem, a wszystko to w przystępnej cenie niemal na każdą kieszeń.

tumblr_nxluarSovJ1ted1sho1_1280

Co króluje na wrocławskim rynku mieszkaniowym?

 

Od lat obserwuje się, że najczęściej wybieramy we Wrocławiu mieszkania o powierzchni do 50 m kw. Stawiamy przede wszystkim na dwupokojowe nieruchomości, ale coraz więcej zainteresowania klienci wykazują trzypokojowymi mieszkaniami. Skąd ta zmiana? Klienci przedkładają funkcjonalność nad powierzchnię. Coraz więcej osób chce posiadać salon z aneksem kuchennym oraz dwie sypialnie.
Wiele osób na nowo powraca do obrzeży centrum miasta, stawiając na mieszkania w okolicach placu Grunwaldzkiego oraz Nadodrza. Zwiększoną popularnością cieszą się też mieszkania w rejonie Szczepina i Przedmieścia Oławskiego.

Artykuł powstał we współpracy z developerem Partner Capital